Raudne tõuge

This is the excerpt for your very first post.

 

Osalesin meediakoolitusel. Koolitajaks oli Raud, Mihkel Raud.

Koolitusel tekkis mul küsimus, kas ma üldse oskan ja julgen kunagi  mõnda e-kirja, artiklit, postitust või muud teksti kirjutada. Kuuldud reegleid ja soovitusi oli nii palju, et nende järgimine tundub peaaegu võimatu. Kuid Mihkel arvas, et kui juba tema oskab kirjutada, siis oskavad kõik teised ka.

Blogimise peale olen ma mõelnud juba pikalt, kuid alati tundus, et see on liiga keeruline ja nõuab  pühendumist. Muidugi ka kirjutamise oskust. Kuid ka julgust.  Kohtumiselt saadud Raudne tõuge pani mind tegutsema. Kas nüüd või mitte kunagi.

Kuid millest kirjutada?

Ikka elust. Minu töö ja hobi on seotud poliitikaga. Võtan eesmärgiks kirjutada linna- ja vallajuhtimisest. Lihtsalt ja arusaadavalt neile, kes arvavad, et kohalik omavalitsus on midagi tõeliselt keerulist ja igavat. Kindlasti kirjutan ka haldusreformist. Millised võimalused ja väljakutsed seisavad ees peale omavalitsuste ühinemist ning milliseid ohte tuleks vältida? Tõenäoliselt tuleb juttu ka sotsiaaldemokraatiast ning valitsuse tegemistest ja tegemata jätmistest.

Kirjutades ei saa mööda ka lastest ja nende tegemistest. Raamatutest, etendustest, kontserditest, filmidest, kohtumisest ja muudest elamustest, mis elu kaasa toob.

Aitäh Mihkel  selle raudse tõuke eest!

 

Leave a Reply

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM